myimeetin2

Nowe, dopiero zaczynające swoją działalność forum dla fanów gry Metin2. Prosimy o rejestrację i pomoc w tworzeniu forum.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-10-10 20:16:34

PretorianIIi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 22

MYMetin

Witam!
Zainteresowałem się serwerem o nazwie MyMetin. Oto kilka informacji
ogólnych o servie.

EXP - z 1 grupy dzikich jest ponoć 25 %
DROP - taki sam jak na longju
IS - IS - 200000 SM na start. Ceny tak jak na yt2, ale jest naprawde wszysko
KU - u rybaka i MPC.
W sklepach itemy +9
Normalne ceny !!
Zero lagów (jak narazie)

Linki:
http://www.youtube.com/watch?v=3Ovfn4vl8Rs
http://www.mymetin2.com
http://down2.mymetin2.com/zbd.rar
(wklejamy do orginalnego clienta yt2sf)

recenzja by Fifolski
Recenzja:

Jak wcześniej wspominałem dorwałem w swoje łapki nowego priva, którym jest mymetin2 .
Może od początku. Zobaczyłem na YT filmik Pana Cybucha na temat tego serwera i od razu wzbudził on moje zainteresowanie. Pomyślałem : "Ej skoro dałem sobie radę z yt2sf to czemu nie zagrać i tutaj? Is za darmoszke ..." . Od razu zabrałem się do rejestracji. Niestety po ponad dwóch godzinach zabawy w nciku wypiciu dwóch kaw i spaleniu pół paczki papierosów tkwiłem w tym samym punkcie. Gdy już wygasała we mnie wszelka nadzieja przypomniałem sobie o liście kontaktów na gmail. Słusznie bo koło kontaktu "yanghui" widniała fotka osoby o skośnych oczach. Wysłałem dane i poprosiłem o małą przysługę. Żeby nie przedłużać - następego dnia dostałem już gotowe konto.
Oczywiście od razu rzuciłem się na IS. Niestety do sklepu można zalogować się tylko przez przeglądarkę FireFox. Nie wiem czemu tak jest ale wszelkie próby logowań z Opery i IE kończyły się fiaskiem. Sama zawartość sklepu do złudzenia przypomina ten pierwszy z longjuyt2. Drobnymi róznicami są jedynie niższe ceny tego z "my" oraz obecność lub też brak niekórych wspomagaczy.
Wczoraj około godziny 23:20 pobrałem nakładke i włączyłem owego cosia. Zapowiadało się niewinnie. Dziewiczą niewinność rozwiała jednak wizyta w mieście, w którym gracze wyglądali co najmniej jak jakieś pupilki GM-ów. Stal i bron 70+ wbite na full to prawie norma. Gdy moja myszka powędrowała w stronę najblizszego sklepu równiż zostałem mile zaskoczony. Ceny nareszcie są normalne ! Podam przykład. Nimfa +7 z fajnymi statami. Ile? 40 kk !
Kamyk Smierci +5 - 41 kk ! Wycieczka do loswych NPC również spowodowała dośc sporego "banana". Handlarze sprzedają itemy na +9 po naprawde niskich cenach: Wachlarz +9 = 1.8 K, zbroja/bojowa tarcza +9 = 31 k o,O . Niestety u głownej handlarki zabrakło bodziów i ogonów z + a Mikstury szybkości kosztują 1,5 kk. Poza tym : zmiana i dodanie bousa - 50 k , Mikstury "morelki" 200 sztuk 2,5 kk, Fasolka Zen - 200, Kamyk - 500.
Po zwiedzaniu przyszła pora na wizytę u mobków. Jak zapewne już się domyślacie (który to już raz?) zostałem (zaskoczony?) zdumiony ! Po zabicu jednej grupki dzikich dostałem około 30 % expa, dodam iż nie miałem jeszcze wtedy expringa. Po zabicu kolejnej do mojej sakwy wskoczyło 10 K ! oraz sztylet na 20 lvl. Dalsze mobobójstwa przyniosły mi kolejne itemy na około 20 lvl oraz spory zastrzyk gotóweczki. Po około godzinie było mnie stać na kupienie prawie kompletnego eq i handlarza i dodanie bonusa do wachlarza. Po tej wyczerpującej przygodzie wróciłem na rynek i rzuciłem sie na MPC by od razu podzielić się z wami pierwszymi wrażeniami, kończąc tym samym na jakiś czas przygodę z Metinem. Na deser mam dla was kilka soczystych ss-ów z gry które mam nadzieję potwierdzą mój entuzjazm oraz zachęcą was drodzy gracze do rejestracji na tym serwerze. Pozdrawiam i do zobaczenia w bajecznym świecie metina !
____________________________________________________________
Rejestracja jest ponoć trudna, ale dla chcącego nic trudnego. Ja pobawię się wieczorkiem w rejestrację i w resztę...

Offline

 

#2 2009-10-10 20:22:03

Memnon9

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 34

Re: MYMetin

fajny opis gratulacje ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoninjawars.pun.pl www.fantasypbf.pun.pl www.ps2009.pun.pl www.naruto0game.pun.pl www.andeeria.pun.pl